Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu
  • Indywidualny kurs z Prof. Patkowskim!
  • S1
  • s2
  • s4
  • s5
  • s6

Czy marzyłeś kiedyś aby zostać chirurgiem? A może wciąż marzysz albo już nim jesteś i chciałbyś nauczyć się więcej?

Zapraszamy do licytacji indywidualnego, 6-cio godzinnego kursu chirurgii endoskopowej (laparoskopia, torakoskopia) z Profesorem Dariuszem Patkowskim - uznanym na świecie chirurgiem dziecięcym, innowatorem i pionierem chirurgii endoskopowej.

Kurs odbywa się na zaawansowanym symulatorze analitycznym i jest dedykowany dla każdego zainteresowanego - może być wspaniałą zabawą i sprawdzianem dla osób nie pracujących w zawodzie lekarza, a także dla lekarzy!

Podczas tego intensywnego kursu, Pan Profesor przedstawi najważniejsze zasady i sztuczki chirurgii endoskopowej i przejdzie z Tobą krok po kroku przez szereg praktycznych ćwiczeń na trenażerze - od prostego przekładanie elementów, po szycie i wiązanie supełków.

Powiedzcie sami, kto by nie chciał? Zdradzimy Wam jeszcze jedną tajemnicę... Pan Profesor to bardzo pozytywny człowiek, a tego miło spędzonego czasu nie zapomnicie do końca życia!

Całość uzyskanych środków w czasie tej licytacji wesprze cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przejrzyj na oczy! - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla okulistyki dziecięcej.

Zapraszamy do licytacji!

Aukcję przygotował i wystawił Sztab WOŚP nr 5274 przy Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Szef Sztabu: Ignacy Tarski

Dear Guests!

thank you for your participation in PIRS Live Surgery 2021!

For all of those who were not able to watch it live or want to watch it again, you are welcome to see recording on our youtube channel: https://www.youtube.com/watch?v=QRVHI3fNQAU

Regards,

The Team

Bardzo dziękujemy firmie Laparo Medical Simulators za wsparcie, naszej Kliniki w dobie pandemii COVID-19, przez zaopatrzenie w maseczki.

Laparo, maseczki

Szanowni Państwo,

od 1 lutego 2020 roku Klinika będzie funkcjonować w siedzibie przy ul. Borowskiej 213 - w związku z powyższym nastąpi także zmiana numerów telefonów. Poniżej link do listy numerów - dokładamy starań aby numery były możliwie aktualne i prawidłowe - w przypadku błędów, trudności prosimy o wyrozumiałość w związku z dużym wyzwaniem jakim są przenosiny.

Lista nowych numerów

Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej