Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu
  • slide1
  • slide2

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium „Laparoskopowa operacja przepukliny pachwinowej u dzieci techniką PIRS" podczas, których odbędzie się transmisja zabiegów operacyjnych „na żywo". Seminarium organizowane jest wspólnie przez nasza Klinikę oraz przedstawicieli firmy Karl Storz Polska. Celem Seminarium jest prezentacja techniki operacyjnej oraz wymiana doświadczeń w jej stosowaniu.

Data wydarzenia: 20 października 2021 r.
Godzina: zostanie ogłoszona (od godzin rannych)
Link do wydarzenia on-line: zostanie podany

Serdecznie pozdrawiam,

Dariusz Patkowski

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki zapraszamy na wykład pt. "Mały pacjent, duże wyzwanie, czyli dlaczego warto zostać chirurgiem dziecięcym". Wykład odbędzie się 21.09.2021 o godzinie 15:00.

Na 15 minut przed wykładem zostanie wyświetlony tutaj link do wydarzenia on-line.

Zapraszamy,

dr Sylwester Gerus

Szanowni Państwo,

od 1 lutego 2020 roku Klinika będzie funkcjonować w siedzibie przy ul. Borowskiej 213 - w związku z powyższym nastąpi także zmiana numerów telefonów. Poniżej link do listy numerów - dokładamy starań aby numery były możliwie aktualne i prawidłowe - w przypadku błędów, trudności prosimy o wyrozumiałość w związku z dużym wyzwaniem jakim są przenosiny.

Lista nowych numerów

Bardzo dziękujemy firmie Laparo Medical Simulators za wsparcie, naszej Kliniki w dobie pandemii COVID-19, przez zaopatrzenie w maseczki.

Laparo, maseczki

Szanowni Państwo, w ostatnich dniach nasz Zespół przeprowadził II edycję Intensywnego Praktycznego Kursu Chirurgii Endoskopowej u Dzieci - zajęcia teoretyczne, a następnie intensywne ćwiczenia praktyczne odbyły się w Centrum Symulacji Medycznej naszego Uniwersytetu Medycznego. Bardzo dziękujemy uczestnikom za udział - liczymy, iż zdobyta wiedza okaże się pomocna w przyszłej Państwa praktyce. Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.

II edycja Intensywnego Praktycznego Kursu Chirurgii Endoskopowej u Dzieci, Wroclaw 2020

Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu