Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu
  • s6
  • s7

Dear Sir/Madame,

welcome to the website of "PIRS Live Surgery" event organized by our Clinic with the Chair Professor Dariusz Patkowski and KARL STORZ Polska!

Here, on the 20.10.2021, starting from 8:30 we will provide access to this live event! There are 250 slots free and no registration - if the number of participants exceeds, you will be able to watch the recording couple days later.

Lecturers:
Prof. Dariusz Patkowski, MD
Katarzyna Świątek, MD
Agata Dzielendziak, MD
Sylwester Gerus, MD

Event language: English.

Regards,

Mateusz Palczewski MD, PhD,
Pediatric Surgery and Urology Clinic, UMW

Szanowni Państwo,

witamy na stronie poświęconej wydarzeniu "PIRS Live Surgery", które jest organizowane przez naszą Klinikę wraz z jej szefem Profesorem Dariuszem Patkowskim oraz firmę KARL STORZ Polska!

Na tej stronie, dnia 20.10.2021, od godziny 8:30 uzyskacie Państwo dostęp do wydarzenia, które będzie składać się z zabiegów na żywo metodą PIRS (Percutaneus Inguinal Ring Suturing) w przepuklinie pachwinowej u dzieci. Dostępnych jest 250 miejsc, a rejestracja nie jest wymagana. Jeśli limit osób zostanie przekroczony, po kilku dniach zostanie udostepnione nagranie z wydarzenia i bedzie dostępne za darmo.

Prowadzący:
Prof. Dariusz Patkowski, MD
Katarzyna Świątek, MD
Agata Dzielendziak, MD
Sylwester Gerus, MD

Wydarzenie odbędzie się po angielsku.

Serdecznie pozdrawiamy,

w imieniu zespołu,