Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu
  • Indywidualny kurs z Prof. Patkowskim!
  • S1
  • s2
  • s4
  • s5
  • s6

Czy marzyłeś kiedyś aby zostać chirurgiem? A może wciąż marzysz albo już nim jesteś i chciałbyś nauczyć się więcej?

Zapraszamy do licytacji indywidualnego, 6-cio godzinnego kursu chirurgii endoskopowej (laparoskopia, torakoskopia) z Profesorem Dariuszem Patkowskim - uznanym na świecie chirurgiem dziecięcym, innowatorem i pionierem chirurgii endoskopowej.

Kurs odbywa się na zaawansowanym symulatorze analitycznym i jest dedykowany dla każdego zainteresowanego - może być wspaniałą zabawą i sprawdzianem dla osób nie pracujących w zawodzie lekarza, a także dla lekarzy!

Podczas tego intensywnego kursu, Pan Profesor przedstawi najważniejsze zasady i sztuczki chirurgii endoskopowej i przejdzie z Tobą krok po kroku przez szereg praktycznych ćwiczeń na trenażerze - od prostego przekładanie elementów, po szycie i wiązanie supełków.

Powiedzcie sami, kto by nie chciał? Zdradzimy Wam jeszcze jedną tajemnicę... Pan Profesor to bardzo pozytywny człowiek, a tego miło spędzonego czasu nie zapomnicie do końca życia!

Całość uzyskanych środków w czasie tej licytacji wesprze cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przejrzyj na oczy! - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla okulistyki dziecięcej.

Zapraszamy do licytacji!

Aukcję przygotował i wystawił Sztab WOŚP nr 5274 przy Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Szef Sztabu: Ignacy Tarski

Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu